Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Sticker Collage Graphic T-Shirt Slate Lilac

1,085 ден-30% OFF

SKU: 10023786-A03 Категории , , ,
SHARE

Опис

SCRAPBOOK STYLE

Converse wordmarks, front, center, and collaged together. The Sticker Collage Graphic Tee keeps it easy with a classic fit and head-turning logo on soft cotton. The scrapbook-style graphic stands out with a rubber-ink appliqué against solid color.
PRODUCT DETAILS
  • Standard fit, short sleeve tee
  • Large, centered rubber ink collage of Converse wordmark “stickers”
  • Classic crew neck
  • Soft, 100% cotton
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени