Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Star Player 76 Sport Remastered Ghosted

4,950 ден

SKU: A05207C Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

ICONICALLY YOU

Converse knows what it takes to reach icon status. Timeless style, relentless innovation, and—you. That’s why the Star Player 76 was made for you and your lifestyle. The dialed-in, court shoe-inspired design is entirely Converse, but still leaves room for your style to play.
PRODUCT DETAILS
  • Low-top shoe with canvas upper
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • Padded collar and reinforced eyestay for a structured look and feel
  • Foxing tape midsole with matte finish and double pinstripes for iconic All Star style
  • Classic All Star toe bumper

Specifications

Бренд

Број LU

41 (8), 42 (8.5), 42.5 (9), 43 (9.5), 44 (10), 44.5 (10.5), 45 (11), 46 (11.5), 46.5 (12)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени