Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Star Chevron Tote Black

1,850 ден

На залиха

SKU: 10024675-A01 Категории , ,
SHARE

Опис

LxHxD: 49x35x14cm

CARRY YOUR CONFIDENCE

Carry it all with confidence and style. This Converse tote makes it so easy to keep everything you need on the go in one place and in super easy reach. Sturdy handles let you hand carry, providing easy access to the large, main opening, perfect for keeping you collected and organized on the go. Finished with a bold Converse Star Chevron logo graphic for a stylish flourish.
PRODUCT DETAILS
  • Large tote bag for comfortable carry
  • Roomy main compartment
  • Bold Star Chevron logo branding
  • Two sturdy handles for easy hand carry

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени