Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

STAR CHEVRON LIZARD GRAPHIC TEE Slate Lilac

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10023784-A03 Категории , , ,
SHARE

Опис

LIZARD LOGO.

The Star Chevron Lizard Graphic Tee keeps it easy with a classic fit and head-turning logo on soft cotton. The desert-themed graphic stands out with a rubber-ink appliqué on solid color.

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени