Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Star Chevron Lizard Graphic T-Shirt White

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10023784-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

LIZARD LOGO

The Star Chevron Lizard Graphic Tee keeps it easy with a classic fit and head-turning logo on soft cotton. The desert-themed graphic stands out with a rubber-ink appliqué on solid color.
PRODUCT DETAILS
  • Standard fit, short sleeve tee
  • Large, centered rubber ink Star Chevron logo with lizards
  • Classic crew neck
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени