Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Star Chevron Lizard Graphic T-Shirt Converse Utility

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10023784-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

LIZARD LOGO

The Star Chevron Lizard Graphic Tee keeps it easy with a classic fit and head-turning logo on soft cotton. The desert-themed graphic stands out with a rubber-ink appliqué on solid color.
PRODUCT DETAILS
  • Standard fit, short sleeve tee
  • Large, centered rubber ink Star Chevron logo with lizards
  • Classic crew neck
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени