Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Star Chevron Abstract Flowers T-Shirt Cargo Khaki

1,085 ден-30% OFF

SKU: 10024669-A03 Категории , , Ознака:
SHARE

Опис

FLOWER POWER

Iconic Star Chevron graphics get a desert-inspired refresh, with ethereal colors and bold florals blooming from within. Made with a classic fit of 100% cotton jersey, it’s the graphic t-shirt you’ll find yourself reaching for time and time again.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit short sleeve t-shirt, made from 100% cotton jersey
  • Floral-printed Star Chevron graphics, front and center
  • Go-to crew neckline
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Женски горен дел – Водич за големина

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени