Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

STANDARD FIT LEFT CHEST STAR CHEV EMB HOODIE FT Dunescape

3,690 ден

SHARE

Опис

You may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit. ​

Size Chest (cm) Hip (cm) Similar to…
4XS 71 – 76 73 – 78 Women’s 2XS
3XS 76 – 81 78 – 83 Women’s XS
2XS 81 – 86 83 – 88 Women’s: S
XS 86 – 91 88 – 93 Men’s: XS
Women’s: M
S 91 – 96 93 – 99 Men’s: S
Women’s: L
M 96 – 101 99 – 104 Men’s: M
Women’s: XL
L 101 – 106 104 – 109 Men’s: L
Women’s: 2XL
XL 111 – 116 114 – 119 Men’s: XL
Women’s: 3XL
2XL 121 – 126 124 – 129 Men’s: 2XL
3XL 131 – 136 135 – 139 Men’s: 3XL

ALL STAR FIT

Easy to wear with subtle branding the Embroidered Star Chevron Hoodie gives you an everyday fit to style your way no matter who you are. An embroidered Star Chevron adds a standout touch to the left chest. With a drawcord adjustable hood and front kanga pocket for that hands-free feeling.

WHY YOU SHOULD BE DOWN

  • Standard fit French terry hoodie made from 1% cotton designed for anyone
  • Embroidered Star Chevron on left chest
  • Comfortable fit
  • Hood with adjustable drawcords

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени