Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

STANDARD FIT LEFT CHEST STAR CHEV EMB CREW FT Black

3,690 ден

SHARE

Опис

Go-To Apparel Tops Sizing

You may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit. ​

 

Size Chest (cm) Hip (cm) Similar to…
4XS 71 – 76 73 – 78 Women’s 2XS
3XS 76 – 81 78 – 83 Women’s XS
2XS 81 – 86 83 – 88 Women’s: S
XS 86 – 91 88 – 93 Men’s: XS
Women’s: M
S 91 – 96 93 – 99 Men’s: S
Women’s: L
M 96 – 101 99 – 104 Men’s: M
Women’s: XL
L 101 – 106 104 – 109 Men’s: L
Women’s: 2XL
XL 111 – 116 114 – 119 Men’s: XL
Women’s: 3XL
2XL 121 – 126 124 – 129 Men’s: 2XL
3XL 131 – 136 135 – 139 Men’s: 3XL

 

ALL STAR FIT

Easy to wear with classic branding, the Embroidered Star Chevron Crew Sweatshirt gives you an everyday fit to style your way. The French terry style gets an embroidered Star Chevron, adding a standout touch to the left chest. Complete with a classic crew neck and long sleeves for easy-to-style comfort, plus special stitching on the cuffs, hem, and armhole for ideal fit.
PRODUCT DETAILS
  • Standard fit, French terry crew neck sweatshirt made from 100% cotton
  • Embroidered Star Chevron on left chest
  • Straddle stitching on cuffs, hem, and armhole for fit
  • 80% COTTON, 20% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени