Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

STANDARD FIT CHUCK PATCH SEASONAL THEME TEE 1 WHITE

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10025432-A01-102 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

YOUR TEE. YOUR STYLE.

Know the feeling you get from your favorite T-Shirt? Converse wants it to be felt by everyone. That’s why this tee was designed to be worn by anyone. It comes in a spectrum of sizes more inclusive of diverse styles and body types, so you can enjoy that favorite tee feeling no matter who you are or what your style is. Front and back All Star patch graphics give you a classic look that works wherever you go and whatever you do.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic-fit graphic tee
  • Designed in more sizes to be inclusive of most body types
  • Rubber print All Star patch at left chest and back
  • Crew neck and sleeves for classic look and feel
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени