Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

STANDARD FIT CENTER FRONT LARGE LOGO Tee Lawn Flamingo

875.00 ден-30% OFF

Пред да го порачате овој производ ве молиме погледнете ја табелата да видите која големина ќе ви одговара!

SHARE

Опис

You may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit. ​

Size Chest (cm) Hip (cm) Similar to…
4XS 71 – 76 73 – 78 Women’s 2XS
3XS 76 – 81 78 – 83 Women’s XS
2XS 81 – 86 83 – 88 Women’s: S
XS 86 – 91 88 – 93 Men’s: XS
Women’s: M
S 91 – 96 93 – 99 Men’s: S
Women’s: L
M 96 – 101 99 – 104 Men’s: M
Women’s: XL
L 101 – 106 104 – 109 Men’s: L
Women’s: 2XL
XL 111 – 116 114 – 119 Men’s: XL
Women’s: 3XL
2XL 121 – 126 124 – 129 Men’s: 2XL
3XL 131 – 136 135 – 139 Men’s: 3XL

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени