Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Speed 3 Logo Backpack Black

1,890 ден

На залиха

SHARE

Опис

  • 41 x 28 x 12.5 cm
  • Durable and lightweight polyester upper
  • Main compartment with zip around closure
  • Single inner slip-in laptop sleeve
  • Easy accessible front zipper pocket
  • Single easy to grab top handle
  • Padded and adjustable shoulder straps
  • Converse signature branding print

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени