Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Space Greetings Long Sleeve T-Shirt

3,990 ден

SKU: VN0A7S5EBLK1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Space Greetings Long Sleeve T-Shirt brings peace from outer space with cartoon alien graphics at the chest and right sleeve. This tee is made with heavier weight 100% carded ringspun cotton. Fit type: classic. Model is 6 feet tall and wearing a size Medium.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени