Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

SOLO NIGHT TOTE BAG BLACK

2,790 ден-30% OFF

На залиха

SKU: VN0A7YTFY281 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Solo Night Tote Bag is an oversized tote. It has a bottom zip compartment, double strap detail for comfort, and a checkerboard print which completes the look. The Vans logo is on the front and this bag measures 48.26 W x 35.60 H x 7.62 cm.

Composition: SHELL: 100% POLYESTER, LINING: 100% POLYESTER, Exclusive of decoration

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени