Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

SLIPPED WALLET Black

1,850 ден

На залиха

SKU: vn000c32ba51 Категории , ,
SHARE

Опис

The Slipped Wallet is a 100% polyester tri-fold wallet with an allover checkerboard print. It features an ample billfold, card slots, an ID window, and a coin pocket.

Composition: Shell: 100% Polyester, Lining : 100% Polyester, Exclusive Of Decoration

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени