Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Slip-On Black

2,860 ден-30% OFF

SHARE

Опис

A low profile, slip-on shoe, the Vans Classic Slip-On has elastic side accents and padded collars for extra comfort. It also features the Vans flag label and signature waffle outsoles for firmer grip.

Composition: 100% Canvas

Specifications

Бренд

Број EU

37, 38.5, 39, 40, 40.5, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени