Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Slip-On 98 DX Anaheim Factory

4,150 ден-20% OFF

SKU: VN0A3JEXUDA1 Категории , , , ,
SHARE

Опис

The Anaheim Factory Classic Slip-On 98 DX includes modernised comfort with upgraded UltraCush sockliners. It also features throwback details like the original style number and colour palette or reissued prints, higher glossed foxing tape, original drill lining weight, and sturdy textile uppers to complete the look.

Composition: Textile

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 47

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени