Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Slip-On 98 DX Anaheim Factory Black Mono

3,630 ден-30% OFF

SKU: VN0A3JEXUCX1 Категории , , , ,
SHARE

Опис

 

A low profile slip-on shoe, the Anaheim Factory Classic Slip-On 98 DX Shoe has elastic side accents and padded collars for extra comfort. It also features the Vans flag label and signature waffle outsoles for firmer grip.

Composition: Textile

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 47

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени