Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

SLING PACK UNIVERSITY RED

1,032 ден-20% OFF

Нема на залиха

SHARE

Опис

MINIMALIST APPROVED.

Channel your inner-minimalist with this grab-and-go bag. Designed for carrying just the essentials, it keeps your everyday items close and your hands free.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
 • Crossbody bag made of durable 600D polyester.
 • Zippered pocket for storage.
 • Internal sleeve for organization.
 • Clear, durable buckle for expression.
 • Max. strap length: 
  98,5 cm
 • Capacity: 
  1,5 l
 • Product weight: 
  92 g
 • Dimensions: 
  22,5 x 12,5 x 8 cm

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0