Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

SLIDES VANS Black

1,950 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Offering ultimate comfort and all-day ease, the Vans Slide-On sandal features synthetic leather straps with foam-backed soft stretch textile linings and heritage logo details. It also includes molded and durable PU footbeds with anatomical arch support, and water-based inks and glues.
DETAILS
  • Colour:Black
  • Upper:eco leather – Eco leather
  • Lining:textile
  • Insole:synthetic material

Specifications

Бренд

Број EU

36.5, 38, 40.5, 44.5, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени