Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

SK8-HI FLAME SHOES Green

6,190 ден

SKU: VN0005UJZBF1 Категории , , , , , , ,
SHARE

Опис

REVIEWS

DESCRIPTION AND FEATURES

Igniting Our Legendary High Top Shoe with Flame Details

Fierce flames energize the Sk8-Hi Flame, a bold take on our legendary high-top shoe. Featuring flame detailing along the eyelets and a flame decal licking up from the front bumper, this eye-catching shoe ignites every step with Off The Wall style.

• Legendary high top, Sidestripe™ shoe
• Flame details along the eyelets and sidewalls
• Durable suede and canvas uppers
• Lace-up closure
• Reinforced toe caps
• Supportive padded collars
• Signature rubber waffle outsoles

Composition: SUEDE, CANVAS

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени