Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

SK8 Hi Checkeredboard Platform

6,490 ден

SKU: vn0a3tknqxh1 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

The Sk8-Hi Platform combines the legendary lace-up high top with sturdy canvas uppers, re-enforced toecaps to withstand repeated wear, padded collars for support and flexibility, and platform signature rubber waffle outsoles.

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени