Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

SHORT DOWN JACKET Papyrus

6,930 ден-30% OFF

SKU: 10023713-A03-001 Категории , ,
SHARE

Опис

BEAT THE CHILL.
Designed to keep you warm with zero sacrifices in style, the Short Down Jacket mixes iconic puffer jacket styling with insulating 150G duck down. Unexpected details, like pops of color and a detachable down hood elevate your look, no matter what the weather throws at you.

• Women’s short down jacket
 • 100% recycled 50D taffeta polyester
 • 150G duck down helps keep you warm
 • A detachable down scarf for added style and coverage
 • Translucent, air-filled zip pull

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени