Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Short Down Jacket Entrty Level Converse Black

4,530.00 ден-51% OFF

SKU: 10021998-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

  • Jacket
  • Hood: hooded
  • season: winter
  • Color: black
  • Jacket cut: puffer
  • Warmth scale: 5 – Warm Winter Jacket

Specifications

Бренд

Големина облека

L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени