Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Shoe Patch Polo Shirt TIDEPOOL GREY

2,163 ден-30% OFF

SKU: 10024739-A03 Категории , ,
SHARE

Опис

ALL STAR POLO

Converse puts its spin on your summer essential—the polo shirt. Feel fresh and bask in the summer breeze with the breathable, soft cotton build of this timeless style. Finished with a shoe patch to ground you in All Star territory. Days on the green or nights on the town, this polo’s game for whatever you are this summer.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, two-button short-sleeve polo shirt
  • Flag label for minimalist branding
  • Shoe patch at left chest
  • Side slit and square armhole for cozy fit
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени