Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

SELLA II MTX Nubuck ANTRA

6,150 ден-20% OFF

SKU: SELLA II MTX Nubuck ANTRA Категории , , , , , , ,
SHARE

Опис

A great choice for walking on trails the Sella II MTX Sport is made from a comfortable combination of Nubuck leather with an abrasion resistant Cordura tongue construction. Underfoot a Vibram outsole uses a combination of rubber and EVA to ensure lightweight grip and performance on a variety of terrain and finally the Mer-Tex lining and offers water resistance and good breathability.

Specifications

Бренд

Број EU

37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени