Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Sella High MTX OCTANE

9,150 ден

SKU: Sella High MTX OCTANE Категории , ,
SHARE

Опис

A great choice for walking on trails the Sella High MTX is made from a comfortable combination of Suede leather with an abrasion resistant textile tongue construction. Underfoot a Vibram outsole uses a combination of rubber and EVA to ensure lightweight grip and performance on a variety of terrain and finally the Mer-Tex lining and offers water resistance and good breathability..

 Suede Leather/Textile
 Mer-Tex
 Vibram Rubber/EVA Midsole
 Removable – Soft/Textile
 Soft

Specifications

Бренд

Број EU

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени