Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

SEASONAL STAR CHEVRON SS TEE`Vapor Violet

775.00 ден

SKU: 10024538-A04 Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени