Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

SEASONAL SNEAKER INSPO SS TEE White

1,550 ден

SKU: 10024537-A01 Категории , , Ознака:
SHARE

Опис

ALL STAR STATUS

Make way for your new favorite tee. Made with a slim-fit of soft cotton jersey and topped with unmistakable Chuck Taylor All Star graphics, it’s designed for everyday style and all-day comfort.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Slim-fit, women’s graphic t-shirt
  • 100% cotton jersey fabric feels soft against your skin
  • Premium rubber ink Chuck Taylor All Star graphic, front and center
  • Classic crew neck coverage
  • 100% COTTON

Specifications

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Женски горен дел – Водич за големина

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени