Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

RUTLAND IIII CREW SWEATSHIRT Red, Grey

4,690 ден

SKU: VN0A3HQ4CAV1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Rutland III Sweatshirt is a pullover with a crew neck and long sleeves. It features contrast colours and the Vans logo on the left chest.

Composition: 70% COTTON, 30% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени