Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

RUN STAR MOTION RECYCLED CANVAS PLATFORM EGRET

5,170 ден-30% OFF

SHARE

Опис

MINDFUL MOTION.

The Run Star Motion takes classic Converse DNA and pairs it with an ultra-modern, innovative midsole to completely redefine platform style—now in a lower profile. Its expressive, lugged base is fused with a two-tone, textured 100% recycled PET canvas upper. With 100% recycled laces, eyestay, and backstay to take the resourceful design from front to back. All supported by a CX sockliner and CX foam midsole for lightweight, maximum comfort.

• Low-top, platform shoe with expressive lugged outsole and 100% recycled PET canvas upper
• Two-tone upper for a textured, crafted look and feel
• 100% recycled PET canvas laces, tongue webbing
• 100% recycled PET cotton eyestay and backstay
• CX foam midsole with sculpted, debossed pinstripe; CX sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Број LU

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени