Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

RUN STAR MOTION Low CANVAS PLATFORM BLACK

4,753 ден-30% OFF

SHARE

Опис

FUTURE FORWARD.

Forget what you knew about form. The Run Star Motion takes classic Converse DNA and pairs it with an ultra-modern, innovative midsole to completely redefine platform style. The fluid lines you saw on court in the early 2000s come through the platform midsole, blending sport with high fashion. This expressive, lugged base is fused with an organic cotton canvas upper that borrows the same stitching, laces, and vintage inner tongue logo as the iconic Chuck 70. All supported by a CX sockliner and CX foam midsole for lightweight, maximum comfort.

• Low-top, platform shoe with expressive lugged outsole and premium Chuck 70 detailing
• 100% organic cotton canvas upper
• Heel pods with ultra-expressive lugs define the style
• Classic Chuck 70 upper, including stitching, laces, eyelets, and vintage inner tongue logo
• CX foam midsole with sculpted, debossed pinstripe;CX sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Број LU

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени