Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Run Star Legacy CX Bubblegum Pink

5,173 ден-30% OFF

SKU: A05012C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Run Star женски патики на платформа

FUTURE LEGACY

The latest iteration of the best-selling Run Star Hike, the Run Star Legacy CX mixes bold platform styling with premium comfort. A lightweight CX midsole and sockliner keep you light on your feet, while distorted Chuck Taylor design elements keep them guessing. A winged tongue and heel bumper allow for easy on and off, so nothing can slow you down.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top platforms with canvas upper
  • A CX foam midsole and sockliner keep it lightweight and comfortable
  • Distorted rubber pinstripe bumpers for style and easy-off functionality
  • Exaggerated collar and canvas winged tongue for ease of entry
  • Premium laces and a faux leather patch elevate the design

Specifications

Број LU

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени