Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Run Star Hike Platform Embroidered Floral

5,593 ден-30% OFF

SKU: A05192C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

NOT YOUR GRANDMA’S PLATFORMS

Taking cues from grandma’s sewing hobby, these easy-on Chucks bridge the generational gap with a crafted, DIY look. Embroidered bouquets bring a handmade vibe to your go-to platforms, while hidden inner-tongue messaging reminds you to revisit the past.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top platform shoe with a cotton canvas upper
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • Embroidered florals for a crafted look
  • Hidden “Take a trip to the past” inner-tongue print
  • Saw-tooth outsole for bold style and traction

Specifications

Бренд

Број LU

35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени