Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Run Star Hike Forest Glam High Top Papurys

5,590 ден-30% OFF

SHARE

Опис

COMBAT THE COLD

Your go-to platform just got a winter-ready refresh. Designed to take on the chill, these water-resistant nubuck leather sneakers are lined with cozy fleece to help keep you warm and comfortable. Details like a rubber toe cap and Chuck Taylor ankle patch stay true to the original, while a molded platform, jagged outsole and rounded heel give off futuristic vibes.
PRODUCT DETAILS
  • High-top platform sneaker, with a water-resistant nubuck leather upper
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • A soft fleece lining helps keep you cozy
  • An exaggerated rubber outsole expresses your style
  • Iconic Chuck Taylor ankle patch

Specifications

Бренд

Број LU

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени