Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Run Star Hike Black

7,390 ден

SKU: 166800C Категории , , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

NEVER LOOK BACK.

A chunky platform and jagged rubber sole put an unexpected twist on your everyday Chucks. Details like a canvas build, rubber toe cap and Chuck Taylor ankle patch stay true to the original, while a molded platform, two-tone outsole and rounded heel give off futuristic vibes.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Canvas high top platform sneakers.
  • SmartFOAM sockliner for cushioning.
  • Two-tone, exaggerated rubber outsole.
  • Iconic Chuck Taylor ankle patch.

Specifications

Бренд

Број LU

35 (3), 35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени