Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

RISE AND SHINE SUNGLASSES BROWN

1,250.00 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: VN0A4DSWW641 Категории , ,
SHARE

Опис

The Rise And Shine Sunglasses are 100% polycarbonate round frame sunglasses with smoke lenses and a Vans logo at the temple.

All sunglasses in our Range are UV400/CE certified.

Composition: FRAME: 100% POLYCARBONATE, LENS: 100% POLYCARBONATE

Specifications

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени