Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

RETRO FLORAL DRESS

2,300.00 ден-30% OFF

SKU: VN0A5LMFYRH1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Retro Floral Dress has an A-line fit, spaghetti strap tie detail at the
shoulders and an allover floral pattern.

Composition: 100% VISCOSE

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени