Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

REALM PLUS BACKPACK MULTI

2,790 ден-30% OFF

Само 2 останати на залиха

SHARE

Опис

A classic backpack with elevated styling, the Vans Realm Plus Backpack features a zippered main compartment with an interior laptop sleeve, a front pocket with an organiser to keep your important items neatly arranged, and side water bottle pockets for easy hydration. It also has padded shoulder straps for extra comfort and has an allover checker pattern. Measuring 45,1 H x 33 W x 14,6 cm, it has a 25-litre capacity.

Composition: SHELL: 41% POLYESTER, 59% COTTON, LINING: 100% POLYESTER
 • LAPTOP COMPARTMENT

  LAPTOP COMPARTMENT

  Keep your laptop safe in a padded internal laptop sleeve or external zip pocket. Fits most full-size laptops.

 • ORGANIZATION

  ORGANIZATION

  Arrange your cords, pens and other important things neatly in an organizer for quick access.

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени