Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Quarzo MTX Black

3,490 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Quarzo MTX is perfect for those looking for a boot that strikes a balance between comfort, performance and value when walking.

The Nabuck upper guarantee more duration and comfort since the first walk.

In terms of performance the Rubber TR Outdor outsole offers grip and stability on footpaths and flatter terrain whilst our own Mer-Tex waterproof and breathable liner provides guaranteed wet-weather protection for when the weather turns bad.

Specifications

Бренд

Број EU

37, 38, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени