Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

QR CHECKERBOARD ERA SHOES Black

3,885 ден-30% OFF

SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

The Vans QR Checkerboard Era Shoes combine the Vans classic low top skate shoe with sturdy canvas and suede uppers featuring the a QR code print, metal eyelets, padded collars for support and flexibility, and signature rubber waffle outsoles.

Composition: CANVAS, SUEDE
Style: VN0005UEBRF
  • PRO VULC construction

    PRO VULC CONSTRUCTION

    For intuitive control, 50 years of proven Vans professional vulcanized natural gum rubber outsole construction delivers the ultimate in BOARDFEEL, flex and traction.

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени