Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

POOL DAYS T-SHIRT White

1,740 ден-30% OFF

SKU: VN0A7PLEWHT1 Категории , , ,
SHARE

Опис

Inspired by the lazy days of summers past, the Pool Days T-Shirt brings an 80s vibe to any look with a retro take on our checkerboard and palm tree graphics. This short sleeve tee is made with heavier weight 100% carded ringspun cotton. Fit type: classic.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени