Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Pom Beanie Converse Egret

1,295 ден-30% OFF

На залиха

SKU: 10023959-A02 Категории , , Ознака:
SHARE

Опис

POM POM COZY

A fluffy faux fur pom tops off this cozy and cuffed ribbed, wool-blend knit beanie. This playfully stylish take on a cold-weather favorite is accented with a Converse clamp woven label on the cuff.
PRODUCT DETAILS
  • Wool blend knit beanie with a fluffy pom
  • Soft and comfortable
  • Classic cuffed and ribbed style
  • Woven Converse label on cuff

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени