Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

PLATFORM OLD SKOOL SHOES Black

6,750 ден

SKU: VN0A3B3UY28 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

The Old Skool Platform combines the classic side stripe skate shoe with sturdy canvas and suede uppers, re-enforced toecaps to withstand repeated wear, padded collars for support and flexibility, and a 25,4 mm platform with signature rubber waffle outsoles.

Composition: SUEDE, CANVAS

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени