Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Peltro Skandia

6,450 ден

SKU: 30316c.25-641 Категории , , ,
SHARE

Опис

Состав:

Надворешно – текстил + други материјали

Внатрешност – текстил

Ѓон – полиуретан

Опис – Водоотпорни рамни женски чизми во силвер боја со црни детали.

SKANDIA Постои од 1979 година и произведува обувки со висок квалитет и во однос на дизајн и во однос на изработката. Благодарение на тоа, но и на богатството стилови кои ги нуди во колекциите, ова е бренд кој котира високо меѓу купувачите, претставувајќи за нив синоним за гаранција и непогрешливо добар избор. Со цел да ги задоволи потребите и да ги исполни очекувањата на пазарот, веќе со години ги вложува своето искуство и знаење во напредните технологии кога се во прашање водоотпорните обувки.

 

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени