Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Peltro Skandia

3,870.00 ден

SKU: 30316c.25-641 Категории , , , ,
SHARE

Опис

Состав:

Надворешно – текстил + други материјали

Внатрешност – текстил

Ѓон – полиуретан

Опис – Водоотпорни рамни женски чизми во силвер боја со црни детали.

SKANDIA Постои од 1979 година и произведува обувки со висок квалитет и во однос на дизајн и во однос на изработката. Благодарение на тоа, но и на богатството стилови кои ги нуди во колекциите, ова е бренд кој котира високо меѓу купувачите, претставувајќи за нив синоним за гаранција и непогрешливо добар избор. Со цел да ги задоволи потребите и да ги исполни очекувањата на пазарот, веќе со години ги вложува своето искуство и знаење во напредните технологии кога се во прашање водоотпорните обувки.

 

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени