Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

PEACE OF MIND MIXED VOLLEY

2,513 ден-30% OFF

SKU: VN0A3W4KYV01 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans Peace Of Mind Mixed Volley are a volley boardshort with an elastic waistband for comfort, side pockets, and a back pocket with a flap seal. They also feature an allover pattern.

Composition: 100% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени