Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

PATTERNED GO 2 BACKPACK Midnight Clover

2,500 ден

Нема на залиха

SKU: 10019901-A25 Категории , ,
SHARE

Опис

PATTERN PLAY
Made to carry it all, the Converse Go 2 Patterned Backpack serves a look. Featuring an easy-access back laptop sleeve, two side water bottle pockets, and two front pockets for valuables. Now in bold, all-over patterns. Total stand-out.
• Streamlined backpack made from polyester
 • Internal laptop sleeve and side pockets for water bottle
 • Two front pockets for valuables
 • Adjustable straps for custom fit
 • Bold, all-over pattern for expression
 • Dimensions: 12″ H x 5.5″ W x 18″ D 24L

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0