Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

PATCH POCKET PUFFER JACKET Black

4,760 ден-30% OFF

SKU: 10023798-A01 Категории , ,
SHARE

Опис

PUFFED UP.
An oversized design that delivers on warmth, the Patch Pocket Puffer Jacket is always ready. Oversized onion quilting and elastic cuffs lock in heat and double down on style. A large collar keeps your neck covered whatever the weather, plus patch pockets add a hook-and-loop flap to help keep your things secure.

• Oversized, 100% recycled polyester puffer jacket
 • Oversized onion quilting adds to warmth and style
 • Large collar for weather protection
 • Patch pockets with hook-and-loop flaps
 • Soft elastic on interior cuff for comfort

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени