Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

One Star Pro Suede Navy

1,737.00 ден

SHARE

Specifications

Боја

Тегет

Материјал

Превртена кожа

Број Converse

7 (40), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46)

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени