Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

OLD SKOOL STACKFORM SHOES Black

7,090 ден

SKU: vn0a7q5m6bt1 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The Vans Old Skool Stackform refreshes our iconic sidestripe silhouette with an even chunkier take on the platform aesthetic. Constructed with a 34 mm sidewall height, this platform shoe elevates a classic favorite while bringing a new “Off The Wall” style to your look. The Old Skool Stackform is finished with supportive padded collars and signature rubber waffle outsoles.

Composition: SUEDE, CANVAS

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени